Google Translate

Спосіб нанесення зображення на предмет за допомогою термоплівки. Плівка це матеріал із ПВХ (полівінілхлорид) або поліуретан, який в своєму складі має колірний та спеціальний клейовий шар (термоклей). Клейовий шар не помітний на плівці та має тверду структуру, але після нагрівання в термопресі він розплавляється та приклеюється до тканини назавжди. 
Дана технологія має ряд переваг. Одна з переваг немає обмежень за типом тканини її складу чи кольором та дозволяє нанести зображення на будь-яку тканину натуральну чи синтетичну. Плівка міцна, еластична, легко витримує деформацію та залишиться без пошкоджень. Плівка стійка до механічних пошкоджень, мається на увазі не лише прання в пральній машинці, а й при тривалому контакті(терті) зі шкірою, наприклад при занятті спортом. Однією з основних переваг технології є швидкість та простота нанесення. Термоплівка має широку гаму кольорів, а також буває різною по фактурі. Поверхня плівки може бути однотонною, може мати світловідбивну або неонову поверхню, є види термоплівки з покриттям що нагадує оксамит (флок (Flock), з ефектом золота чи срібла, хамелеона та голограми. 
Процес нанесення зображення за допомогою термоплівки: створюється зображення на комп’ютері, вирізається на плівці за допомогою ріжучого плоттера. Наступний крок видалення зайвої плівки, щоб залишився лише потрібний малюнок. Далі виріб на який потрібно нанести зображення розміщується в пресі, де поверхня прогрівається для подальшого нанесення. На прогріту поверхню виробу розміщується заготовка із малюнком чи написом, та приклеюється пресом. В середньому процес приклеювання займає декілька секунд, температура та час залежить від типу плівки.
Таким чином отримуємо стійкий малюнок, який має тривалий термін використання!

 

 

 

 


 

×


 

×


 

×


 

×
×
×
×