Google Translate

Coffee 2 Go

Показувати: Список Сітка
Відображати:
Сортування

Coffee 2 Go

 

У багатьох людей вже стало традицією починати свій ранок з кави та підтримувати за допомогою цього напою бадьорість протягом дня. Але напружений ритм сучасного життя майже не залишає вільної хвилинки для того, щоб розслабитися та сповна насолодитися улюбленим напоєм, тому все частіше люди вживають каву просто на ходу. Саме для них і були створені термогорнятка та стакани з кришечками, які представлені на нашому сайті у розділі Coffee 2 Go. Якщо ви замовите нанесення логотипу своєї компанії на поверхні цього посуду, він стане не тільки корисним аксесуаром, але й рекламним носієм. Ви зможете дарувати термогорнятка та стакани своїм співробітникам, діловим партнерам та найкращим клієнтам, тим самим сприяючи підвищенню впізнаваності бренду.

Ми готові запропонувати вам термогорнятка та стакани з різних матеріалів. Найбільш надійними та довговічними вважаються вироби з нержавіючої сталі. Вони не бояться падінь та ударів, не вислизують з рук. Для нанесення зображень та написів на їхню поверхню зазвичай використовується технологія гравіювання. Цінителям класики неодмінно припадуть до душі порцелянові та керамічні горнятка, які мають дуже стильний дизайн. Для нанесення рекламних зображень на поверхні цих виробів можуть використовуватися такі технології, як гравіювання та деколь.

Одним з найбільш відомих сучасних трендів вважається прагнення до екологічності в усьому, тому все більше людей відмовляються від виробів з матеріалів, які можуть завдати шкоди навколишньому середовищу, та віддають перевагу екотоварам. У нас ви також можете замовити екостакани, виготовлені з бамбуку. На поверхню такого посуду зображення наносяться за допомогою тамподруку. Якщо ви будете дарувати комусь такі стакани та розповсюджувати їх під час якихось масових заходів, це позитивно вплине на репутацію вашої компанії та допоможе вам заявити про те, що ви турбуєтеся про довкілля.

Горнятка і стакани, які ми вам пропонуємо, мають різні об’єми та представлені у широкій палітрі кольорів. Усі технології, які ми використовуємо для нанесення зображень на їхню поверхню, забезпечують точну передачу відтінків, яскравість та стійкість малюнків, а також зберігання ними привабливого вигляду протягом усього терміну експлуатації виробу. Термогорнятка і стакани підходять для вживання як гарячих, так і прохолодних напоїв, здатні підтримувати їхню температуру протягом тривалого часу. Ці вироби гідно оцінять люди, які ведуть активний спосіб життя. З їх допомогою автомобілісти зможуть вживати каву або чай просто в дорозі, студенти та школярі – на перервах, молоді матусі – на дитячих майданчиках та у парках. Термогорнятка і стакани з кришечками буде зручно брати з собою у відпустку чи відрядження, у походи та на пікніки. Вони мають невелику вагу та компактні розміри.

Замовляйте цей посуд у нашій компанії та створюйте свій корпоративний стиль за допомогою брендованих термогорняток та стаканів. Вартість цих виробів приємно вас здивує, а співпрацею з нами ви гарантовано залишитеся задоволені.

 

 

 


 

×


 

×


 

×


 

×
×
×
×