Google Translate

Ткані сумки

Показувати: Список Сітка
Відображати:
Сортування

Ткані сумки

 

Ткані сумки можна назвати одним з тих аксесуарів, які ніколи не виходять з моди. Їх з радістю носять як жінки, так і чоловіки, бо за довгий час існування таких сумок люди вже встигли оцінити їх зручність та практичність. Ткані сумки беруть із собою до супермаркетів, на пляж та на пікніки, на прогулянки містом, у різноманітні подорожі. Моделі у вигляді рюкзаків дуже зручно брати із собою до спортзали, а діти залюбки носять у них до школи змінне взуття чи одяг для уроків фізкультури.

Ткані сумки гарно підходять для нанесення логотипів та різноманітної інформації, тому багато компаній використовують їх у ролі рекламних носіїв. Вони мають досить доступну ціну, дякуючи чому їх можна замовити у великій кількості з метою брендування і розповсюдження серед співробітників вашої компанії, ділових партнерів та клієнтів. Ткані сумки з корпоративною символікою вашої фірми можуть стати вдалими подарунками, якими люди дійсно будуть користуватися у повсякденному житті, а не просто покладуть до шафи. Переміщуючись вулицями міста та поза його межами разом зі своїми власниками, ткані сумки з логотипами вашої компанії будуть привертати увагу оточуючих, тим самим підвищуючи впізнаваність бренду.

Наша компанія готова запропонувати вам широкий вибір тканих сумок. Найдешевші мають лаконічний дизайн, вони вироблені з бавовни у пастельних відтінках. Сумки з джуту коштують трошки дорожче, але завдяки своїй щільності вони можуть витримувати більшу вагу. Бавовняні сумки з кольоровим дном та ручками добре підійдуть для пляжу або шопінгу. Також ми пропонуємо до вашої уваги сумки-шопери з конопляного полотна, які представлені у широкій палітрі кольорів та мають дуже стильний вигляд.

Усі матеріали, які використовуються для виробництва запропонованих нами тканих сумок, є екологічними та абсолютно безпечними як для оточуючого середовища, так і для здоров’я людини. Такі сумки можуть стати чудовою альтернативою пластиковим пакетам, від використання яких поступово відмовляються усі розвинені країни. Ткані сумки можна прати вручну або у машинці. Вони мають досить тривалий строк служби, пасують до будь-якого одягу, а у складеному вигляді займають дуже мало місця, що дозволяє завжди носити їх із собою. Ці вироби можуть похвалитися відмінною зносостійкістю.

Існує досить багато способів нанесення зображень на ткані сумки, і наші консультанти допоможуть вам обрати найбільш вдалий варіант. Усі технології, які ми використовуємо для брендування, забезпечують яскравість малюнку, точну передачу усіх кольорів, їх стійкість до впливу сонячних променів та засобів, які використовуються під час прання. Якщо у вас ще залишилися якісь сумніви з приводу того, чи варто замовляти ткані сумки з логотипом вашої компанії, ви можете завжди зв’язатися із нашими консультантами, які дадуть вичерпні відповіді на усі ваші запитання та допоможуть розвіяти ці сумніви. Обирайте будь-які товари у відповідності з вашими смаками та матеріальними можливостями, обговорюйте усі нюанси брендування із нашими менеджерами та чекайте на виконання вашого замовлення!

 


 

×


 

×


 

×


 

×
×
×
×