Google Translate

Кружки та фляги

Показувати: Список Сітка
Відображати:
Сортування

Металеві горнятка, фляги та інше приладдя

 

Метал є одним з тих матеріалів, які люди з давніх давен використовують для виготовлення різноманітних виробів. Надійність, міцність та довговічність металу, перевірені часом, роблять вироби з цього матеріалу досить популярними, тому вони часто використовуються для нанесення рекламних зображень. Металеві вироби з логотипом вашої компанії зможуть стати чудовими корпоративними сувенірами.

Ми пропонуємо вам замовити фляги на 180 та 240 мл, зроблені з високоякісної нержавіючої сталі. Вони мають дуже стильний дизайн та матову поверхню, яку можна прикрасити гравіюванням. Завдяки вигнутій задній стінці ці фляги буде дуже зручно тримати як у сумці, так і у нагрудній кишені. Вони стануть корисним подарунком для справжніх чоловіків, які зможуть використовувати їх постійно або брати на пікніки, риболовлю чи полювання. Кришечки цих фляг щільно прилягають до корпусів, що не дозволяє напоям виливатися.ацівників.

Чудовим корпоративним сувеніром зможе стати і металева термофляга об’ємом 500 мл. Вона зроблена з високоякісної нержавіючої сталі та має зручну пластикову кришку з ручкою. Завдяки подвійним стінкам ця термофляга протягом довгого часу зберігає температуру налитих в неї напоїв – як гарячих, так і прохолодних. Для нанесення зображень на поверхню цього виробу ми використовуємо технологію гравіювання.

Людям, які ведуть активний спосіб життя, захоплюються туризмом та люблять відпочивати на природі, неодмінно сподобається металеве горнятко з карабіном. Воно має подвійні стінки з нержавіючої сталі, які дозволять зберегти температуру гарячого напою та не обпекти руки під час його вживання. Зроблена у вигляді карабіна ручка цього горнятка допоможе кріпити його на пояс або до рюкзака. Таке горнятко випускається у синьому та червоному кольорах. Серед них ви зможете обрати той, який стане найбільш влучним фоном для логотипу вашої компанії.

Також ми пропонуємо вам замовити шейкери з нержавіючої сталі, які можна використовувати для приготування коктейлів та змішування різних напоїв. Вони мають стильний дизайн та симпатичний сріблястий колір, підходять як для професійного, так і для домашнього використання. Такий шейкер складається з кришки, металевого стакану та фільтра. За допомогою гравіювання його поверхню можна прикрасити логотипом вашої компанії.

Чудовими подарунками для справжніх цінителів вина стануть спеціальні набори та термометри. Набір для вина виготовлений у вигляді дерев’яної бочки, яка слугує підставкою для таких корисних аксесуарів, як ніж зі штопором, ніж для зрізу фольги, винна пробка та винний носик з пробкою. З таким набором кожен зможе відчути себе справжнім сомельє та перетворити звичайний процес вживання вина на свято. А контролювати температуру цього благородного напою допоможе термометр для вина, який можна надіти на пляшку будь-якого об’єму.

Замовляйте у нас металеві вироби та аксесуари за доступними цінами та використовуйте їх для створення корпоративного стилю своєї компанії!

 
 


 

×


 

×


 

×


 

×
×
×
×