Google Translate

Відпочинок

Показувати: Список Сітка
Відображати:
Сортування
Відпочинок

Відпочинок

 

Відпочинок відіграє досить важливу роль у житті кожної людини, бо дає можливість запастися новими силами для майбутньої плідної праці. Існує безліч речей, створених саме для того, щоб зробити відпочинок більш комфортним. Завдяки тому, що популярність таких речей зростає з кожним днем, вони досить часто використовуються з метою брендування.

У нашій компанії ви можете замовити різноманітні горнятка з кришечками, які дозволять будь-де вживати улюблені напої, та пляшки, які буде зручно брати з собою на пікнік чи у подорож. Також ми готові запропонувати вам термоси, які мають дуже стильний дизайн. Їх можна носити з собою на роботу чи навчання, або на прогулянку. Вони допоможуть підтримувати оптимальну температуру ваших улюблених напоїв. Ці вироби можуть стати не тільки корисними сувенірами, але й досить ефективними маркетинговими інструментами, якщо ви замовите нанесення на них логотипу своєї компанії.

Ваші ділові партнери, клієнти чи працівники будуть раді отримати у подарунок такі корисні сувеніри для відпочинку, як металеві фляги, набори та термометри для вина. Ці вироби стануть у пригоді для більш приємного проведення вільного часу. А логотип вашої фірми, нанесений на їхню поверхню, надасть їм більш оригінального вигляду.

Також у нашій компанії ви можете замовити зручні надувні подушки, які стануть у пригоді тим, хто часто подорожує. Вони дозволяють підтримувати шийні хребці у правильному положенні під час сну у перельотах та подорожах автомобілем чи автобусом. У складеному вигляді ці подушки займають зовсім мало місця. Замовляйте нанесення на їхню поверхню логотипу своєї компанії за допомогою шовкодруку або термотрансферу та даруйте клієнтам – вони будуть вам щиро вдячні! Чудовим доповненням до таких подушок стануть пледи, виготовлені з флісу. Вони легко згортаються у компактний рулон та мають ручку для зручного перенесення. Ці пледи випускаються у різних кольорах, серед яких ви гарантовано зможете обрати той, який стане найбільш вдалим фоном для логотипу вашої компанії.

Крім того, ми пропонуємо вам замовити чудові махрові рушники. Вони виробляються у Туреччині, яка славиться на весь світ якістю своїх текстильних виробів. На поверхню цих рушників можна нанести будь-яке рекламне зображення або напис за допомогою вишивки чи сублімаційного друку. У нашій компанії ви можете замовити стильні парасолі, які забезпечать надійний захист як від дощу, так і від сонця. Прикрашені логотипом вашої фірми, вони будуть чудовими подарунками.

Окремої уваги заслуговують вироби з конопляного волокна, які гідно оцінять прихильники екологічних товарів. Фартухи, сумки, косметички та мішки з цього матеріалу також можна використовувати для брендування та створення власного корпоративного стилю. Крім того, у нас ви можете замовити термосумки та ланч бокси, набори столових приборів та термо-рюкзаки.

 

 


 

×


 

×


 

×


 

×
×
×
×