Google Translate

Керамічні горнятка

Показувати: Список Сітка
Відображати:
Сортування

Керамічні горнятка та набори

 

Керамічні горнятка вже давно стали справжньою класикою. Сьогодні люди використовують їх і вдома, і на роботі під час обідніх перерв, і у кав’ярнях. Популярність керамічних горняток призвела до того, що різноманітні компанії почали використовувати їх у якості рекламних сувенірів.

На нашому сайті керамічні горнятка представлені у досить широкому асортименті та мають доступні ціни. Серед багатої палітри кольорів кожен замовник зможе обрати саме той відтінок, який буде найбільш вдало поєднуватися з логотипом його компанії. Наші керамічні горнятка можуть мати як класичний, так і більш сучасний дизайн. Деякі з них укомплектовані зручною ложечкою або тарілкою. Також ми пропонуємо горнятка з кришечками, з яких можна вживати улюблені напої просто на ходу.

В нашому асортименті ви знайдете справжню новинку – горнятка-антистрес. Ручка цього посуду може бути доповнена одним з таких декоративних елементів, як кавове зернятко, монета, смайлик, сердечко або м’яч. Ці елементи є рухомими, тож їх можна крутити пальцями під час важливих переговорів чи розмов, щоб трошки зняти нервову напругу. Крім того, завдяки цим невеличким прикрасам горнятка мають стильний та оригінальний вигляд. Також ми готові запропонувати вам горнятка з крейдою. Вони мають спеціальне стійке покриття, на якому можна малювати крейдою чи робити важливі нотатки.

Керамічні горнятка з логотипом вашої компанії зможуть стати чудовими подарунками для ваших працівників, ділових партнерів, друзів чи постійних клієнтів. Власники закладів громадського харчування можуть замовити великі партії керамічних горняток для свого ресторану чи кав’ярні. Також ви можете розповсюджувати ці вироби під час рекламних заходів, презентацій, виставок чи конференцій.

Цей посуд має довготривалий строк служби та не потребує складного догляду. Він добре підходить для вживання як гарячих, так і прохолодних напоїв. Стильний дизайн дозволяє керамічним горняткам влучно вписатися до будь-якого інтер’єру. Для нанесення зображень на їх поверхні ми використовуємо різні технології, але незалежно від того, яку з них ви оберете за допомогою наших консультантів, малюнки будуть виглядати бездоганно.

Зображення, нанесені на керамічні горнятка, завжди мають яскраві кольори, які не втрачають своєї привабливості під дією миючих засобів для посуду та не вигоряють на сонці. У нас ви можете замовити нанесення на цей посуд як логотипу своєї компанії, так і будь-якого мотиваційного напису чи просто малюнку, який буде викликати позитивні емоції у майбутніх власників керамічних горняток.

Користуватися нашим сайтом дуже просто. Достатньо всього лише обрати горнятка, які ви хочете замовити, та визначитися з їх кількістю, а потім дочекатися дзвінка від наших консультантів, з якими ви зможете обговорити всі питання стосовно брендування. Також ми вам пропонуємо замовити індивідуальні подарункові упакування для керамічних горняток та наборів, які нададуть їм більш офіційного та урочистого вигляду.

 


 

×


 

×


 

×


 

×
×
×
×