Google Translate

Сублімаційні горнятка

Показувати: Список Сітка
Відображати:
Сортування

Сублімаційні горнятка

Сьогодні сублімаційні горнятка є одним з найбільш популярних різновидів рекламно-сувенірної продукції. Ми пропонуємо вам замовити їх за доступною ціною та використати для нанесення логотипу вашої компанії чи будь-яких інших зображень. На нашому сайті сублімаційні горнятка представлені у досить широкому асортименті. Вони мають різний об’єм та можуть використовуватися для вживання як прохолодних, так і гарячих напоїв.

Усі сублімаційні горнятка, які ми готові вам запропонувати, вироблені з високоякісної кераміки, а їх головною особливістю є наявність на поверхні спеціального щільного полімерного покриття. Саме завдяки йому на цей посуд можна наносити високоякісні зображення фотографічної якості за допомогою сублімаційних чорнил та спеціального термопресу. Ця технологія дуже проста. Тверді частинки чорнил під впливом високих температур переходять до газоподібного стану та проникають у верхній полімерний шар сублімаційного горнятка. Це дозволяє отримати яскраве зображення, яке не стирається, не пошкоджується під механічним впливом, не вигоряє на сонці та не боїться миючих засобів для посуду.

Сублімаційні горнятка можуть стати чудовими сувенірами для ваших працівників, бізнес-партнерів, постійних клієнтів чи друзів. Також їх можна розповсюджувати під час різноманітних рекламних акцій та свят, виставок та конференцій, презентацій. Смакуючи улюблений напій з такого горнятка, люди будуть згадувати вас зі щирою вдячністю.

Керамічні сублімаційні горнятка не потребують складного догляду та мають досить тривалий строк служби. Вони не бояться впливу високих температур та не розтріскуються в процесі експлуатації. Стильний дизайн таких горняток дозволяє їм вдало вписатися до будь-якого інтер’єру. Вони стануть у пригоді як вдома, так і на роботі, а якщо ви маєте свою кав’ярню, ви можете замовити сублімаційні горнятка для її відвідувачів.

Одним з найбільш цікавих товарів, які ми готові вам запропонувати, є сублімаційне горнятко HAMELEON. Воно особливе тим, що має чорне термочутливе полімерне покриття, яке під дією високих температур стає прозорим, завдяки чому на поверхні горнятка з’являється малюнок.

Також у цьому розділі ви знайдете алюмінієву флягу, яка теж може використовуватися для нанесення зображень сублімаційними чорнилами. Вона має стильний дизайн, а наявність карабіну робить її досить зручною у використанні. Цю флягу можна брати з собою у подорожі та на пікніки. Вона абсолютно не боїться падінь та перепадів температур, а герметична пробка зводить нанівець ймовірність протікання напоїв. Ця легка та міцна фляга зможе стати чудовим корпоративним сувеніром. За бажанням ви можете замовити нанесення на її поверхню не тільки логотипа своєї компанії чи якогось малюнка сублімаційними чорнилами, а ще й гравіювання.

Сублімаційні горнятка та фляги гарантовано зможуть стати ефективними маркетинговими інструментами ті підвищити впізнаваність вашого бренду. Замовляйте їх у нашій компанії та створюйте власний корпоративний стиль разом з нами!

 


 

×


 

×


 

×


 

×
×
×
×