Google Translate

Сумки

Показувати: Список Сітка
Відображати:
Сортування
Сумки

Сумки для промо і подарунків

 

Сумки вже настільки щільно увійшли до життя людини, що багато хто не може навіть уявити, що колись таких речей не існувало. Сьогодні сумки використовуються скрізь. Їх беруть із собою до супермаркету, на роботу чи навчання, на прогулянку чи пікнік. Вони користуються дуже високим попитом, тому досить часто грають роль рекламних сувенірів.

Наша компанія пропонує вам замовити високоякісні сумки від надійних європейських та китайських постачальників. Розмістивши на них логотип своєї фірми, ви зможете використовувати їх у рамках маркетингової кампанії. Маленькі сумки зі спанбонду можна наповнити інформаційними буклетами та пропонувати відвідувачам стенду вашої фірми на виставці, а стильні та функціональні косметички з логотипами вашої компанії можуть стати приємними подарунками для клієнток.

Фірми, які надають послуги з доставки піци, можуть придбати в нас спеціальні термосумки, які будуть підтримувати необхідний температурний режим. А корпоративна символіка вашої компанії, нанесена на ці сумки, стане для людей, які побачать на вулиці вашого кур`єра, приводом звернутися до вас та замовити піцу і собі. Рюкзаки, сумки для ноутбуків та поясні сумки з логотипами вашої компанії можуть стати гарними корпоративними подарунками для співробітників, клієнтів та партнерів вашої фірми.

Сумки-шопери можна дарувати клієнтам в якості корисних сувенірів. Екологічна ситуація, що останнім часом склалася на планеті, спонукає кожного задуматися над відмовою від використання пластику. Таким чином зручні та стильні сумки для покупок поступово приходять на зміну пластиковим пакетам, даючи людям шанс на збереження природи. Ваші клієнти будуть раді отримати таку сумку у подарунок, а для вашої компанії це стане можливістю показати, що ви піклуєтесь про навколишнє середовище.

Ми допоможемо вам розробити стильний дизайн зображення для сумок, а завдяки сучасним технологіям, які ми використовуємо для їх нанесення, вони будуть стійкими до впливу механічних, температурних та інших факторів, влучно передадуть усі кольори та гарантовано зможуть привернути увагу оточуючих. Матеріали, які використовуються для виготовлення сумок, мають тривалий строк служби, легко переносять прання та зберігають свій зовнішній вигляд протягом всього терміну експлуатації.

На нашому сайті ви зможете швидко оформити замовлення, після чого обговорити з консультантами всі питання, пов’язані з брендуванням сумок, і дізнатися остаточну вартість. Ми завжди відкриті до спілкування та з нетерпінням чекаємо на ваші дзвінки! Наша компанія постійно слідкує за трендами в галузі сувенірної продукції, тому співробітництво з нами гарантовано принесе вам користь. Створюйте свій корпоративний стиль разом з нами!

 


 

×


 

×


 

×


 

×
×
×
×