Google Translate

Ручки металеві

Показувати: Список Сітка
Відображати:
Сортування

Ручки металеві зі складу в Україні

 

З того часу як люди відкрили для себе метал, він вважається одним з найбільш надійних, міцних та довговічних матеріалів. Сьогодні метал дуже широко використовується для виготовлення різноманітної продукції, у тому числі і корпусів для ручок. Металеві ручки – це не тільки корисні аксесуари з довготривалим строком служби, але й сувеніри, які можна використовувати з метою брендування.

Замовити ручки з металевими корпусами ви можете на сайті нашої компанії. Усі вони мають доступну вартість та стильний вигляд, а для нанесення рекламних зображень та написів на їхню поверхню ми використовуємо технологію гравіювання.

Ручки виробництва німецької компанії Uma повністю відповідають усім європейським стандартам якості. Якщо ви прикрасите їх логотипом своєї фірми, це стане свідоцтвом вашої стабільності та гарного смаку. Ми готові вам запропонувати як стандартні кулькові ручки Uma, корпуси яких представлені у широкій гаммі кольорів, так і ручки-ролери, які вважаються товаром преміум-класу.

Вашу увагу неодмінно привернуть багатофункціональні ручки Multi-tool 5в1, які стануть чудовими подарунками для інженерів та будівельників, а також для справжніх господарів. Головна особливість цих кулькових ручок полягає у тому, що вони оснащені стилусом, який полегшує користування смартфоном чи планшетом, лінійкою з метричною розміткою та дюймами, а також ватерпасом, за допомогою якого можна визначати горизонтальність поверхні. Додатковим бонусом стануть шліцьова та хрестова викрутки, які знаходяться під стилусом. До речі, стилусом оснащено декілька моделей ручок з металевими корпусами, які ви можете у нас придбати.

Усі ручки, які ми вам пропонуємо, зручно лежать у руці та дозволяють отримати справжнє задоволення від письма. Вони чудово підходять для щоденного використання. Замовивши металеві ручки у великій кількості, ви зможете розповсюджувати їх серед працівників вашої компанії, а також під час таких масових заходів, як виставки, ярмарки, презентації та конференції. Крім того, брендовані ручки можна дарувати друзям, клієнтам та діловим партнерам. Вони гарантовано стануть тими аксесуарами, якими люди будуть користуватися, згадуючи про вас із подякою.

Завдяки тому, що металеві ручки представлені на нашому сайті в широкому асортименті, кожен замовник може обрати саме ту модель, яка припаде йому до душі та буде найбільш вдало поєднуватися з логотипом його компанії. Рекламні зображення на поверхні металевих ручок будуть гарантовано зберігати свою стійкість та привабливість протягом усього терміну експлуатації цих виробів та працювати на підвищення популярності вашого бренду, привертаючи до себе увагу цільової аудиторії.

Спробуйте використати металеві ручки у якості маркетингового інструменту, і дуже скоро ви побачите, наскільки позитивно це вплине на репутацію вашої компанії!

 

 

 


 

×


 

×


 

×


 

×
×
×
×