Google Translate

Термоси

Показувати: Список Сітка
Відображати:
Сортування

Термоси

 

Гарячий чай або кава швидко допомагають зігрітися, підняти настрій та отримати заряд бадьорості. Для того щоб ці напої якомога довше тримали свою температуру, були створені термоси. Сьогодні вони досить популярні серед людей, які ведуть активний спосіб життя та вимушені часто пересуватися містом. Завдяки цьому термоси можна використовувати з метою брендування.

Ми пропонуємо вам замовити зручні та стильні термоси за доступними цінами та прикрасити їх зображенням логотипа вашої компанії. Ці термоси зможуть стати не тільки корисними сувенірами для ваших колег, друзів, клієнтів та ділових партнерів, але й дієвим рекламним інструментом. Люди з радістю будуть брати термоси з улюбленими гарячими напоями на роботу чи навчання, на прогулянки та пікніки, у подорожі. Логотип вашої компанії, нанесений на поверхню термосу, неодмінно приверне увагу оточуючих і викличе в них цікавість до ваших товарів та послуг.

Усі термоси, які ви можете замовити у нас, мають колби з високоякісної нержавіючої сталі, які дозволяють підтримувати температуру напоїв протягом довгого часу. Ми готові запропонувати вам термоси об’ємом від 350 до 500 мл. Усі вони оснащені герметичними кришечками, які не дозволяють напоям витікати, а деякі також доповнюються ситечком, яке робить більш зручним процес заварювання чаю.

Прихильникам екотоварів припаде до душі термос, корпус якого зроблений з натуральної деревини бамбука. На його поверхню можна нанести рекламне зображення за допомогою таких технологій, як гравіювання чи тамподрук. Дуже стильно виглядають термоси, корпус яких зроблений з трітану. Це особливий інноваційний пластик, який не містить у своєму складі бісфенолу А та інших шкідливих домішок, не вбирає запахів. Кришка цього термосу обладнана спеціальним клапаном і трубочкою, які дозволяють вживати напої, не нахиляючи його. Це особливо зручно в дорозі чи спортзалі. Додатковим бонусом стане наявність термометра. Ви можете замовити нанесення логотипу своєї компанії на пластиковий корпус цього термоса методом тамподруку чи на металеву вставку методом лазерного гравіювання. А ще ми готові вам запропонувати стильні та сучасні термоси з корпусами із нержавіючої сталі.

Усі термоси мають компактні розміри та легку вагу, завдяки чому без проблем вміщуються до будь-якої сумки або рюкзака. Вони не потребують складного догляду, легко миються, не бояться ударів, падінь та інших механічних пошкоджень. Ці термоси мають довготривалий строк служби, протягом якого вони будуть не тільки виконувати практичну функцію, але й слугувати рекламою вашої компанії.

Якщо ви вже обрали термоси, які хочете замовити, потрібно лише визначитися з їхньою кількістю та оформити своє замовлення. Одразу після цього до вас зателефонує один з наших менеджерів, з яким ви зможете вирішити усі питання щодо брендування термосів..

Ми дуже відповідально ставимося до кожного замовлення та намагаємося виконати його якомога швидше і якісніше.

 


 

×


 

×


 

×


 

×
×
×
×