Google Translate

    Сублімація (сублімаційний друк)-це метод термодруку при якому фарба при нагріванні переходить з рідкого відразу в газоподібний стан і завдяки цьому проникає в структуру матеріалу. Такий процес відбувається коли матеріал нагрівається до температури понад 100 °С. Суть даного методу друку можна описати в декількох словах- зображення друкується на сублімаційному папері, потім переноситься на підготовлений предмет під тиском та температурою. Використовують сублімаційний друк для виготовлення рекламної продукції та сувенірної, а також для виготовлення індивідуальних замовлень друку на текстилі. Сублімаційний друк дає можливість нанести повнокольорове зображення, високої фотографічної якості.
     Сублімацію можна нанести на різну поверхню: скло, пластик, камінь, кераміка, метал, тканина, важливо щоб поверхня була білого або дуже світлого кольору. Якщо мова йде про  нанесення на тканину, то тканина повинна бути лише синтетична, наприклад поліестер, навіть незначний % бавовни в складі тканини може знизити якість нанесення. Також це стосується і керамічного посуду. Посуд є різної якості. Для нанесення сублімації рекомендовано обирати кераміку вищої якості, щоб нанесене зображення було дійсно високої якості, кольори яскраві та стійке до механічних впливів. Такий посуд надалі можна мити в посудомийній машині. Варто зауважити, що сублімаційний друк неможливий на предметах чорного кольору, тому що сублімаційних фарбах немає білого кольору. Однією із особливостей сублімації є те, що зображення можна нанести як на тканину, так і на вже готовий виріб.
   Якщо сублімація зроблена якісно з використанням якісного матеріалу-зображення не стирається, не вигорає, виріб можна прати в пральній машині, витримує необмежену кількість прання. Процес нанесення зображення займає не багато часу, орієнтовно 1 година, це не складний технічний процес.  

 

 


 

×


 

×


 

×


 

×
×
×
×