Google Translate
    Шовкографія (ситодрук, трафаретний друк) відноситься до друкарських технологій, яка дозволяє реалізувати будь-яку ідею дизайнера любої складності. Трафаретний друк відрізняється від основних способів друку. Головна перевага шовкографії це універсальність поверхні для нанесення. Це може бути метал, скло, дерево, пластик, тканина, папір, кераміка та багато іншого. До переваг цієї технології також належить висока якість нанесення. Створені малюнки виходять чіткими, а картинка яскравою. Особливо насичено передається чорний колір. Неймовірно ефектно відбитки зроблені в такий спосіб виглядають на темних основах та фактурних поверхнях. Дана технологія допускає використання різних видів фарб та великий вибір кольорів.
    Шовкографія-це вид трафаретного друку, при якому зображення створюється методом видавлювання фарб через трафарет. В основному для трафаретів використовують тонкі нейлонові, металеві або поліефірні сітки із високою щільністю ниток. Фарбу продавлюють через сітку, рівномірно розподіляючи її по робочій поверхні. Роблять це за допомогою спеціального інструмента який називається ракелем. Перший шар барвника сушать швидкою сушкою. За необхідності зверху наносять другий шар, щоб картинка вийшла яскравішою та чіткішою.
   Трафаретний друк використовують для створення візиток, запрошень, конвертів, папок, також ситодрук використовується при виробництві упаковки, текстильної, електронної, скляної  та іншої продукції.

 


 

×


 

×


 

×


 

×
×
×
×