Google Translate

Технологія нанесення тиснення
Тиснення-це спосіб нанесення рельєфного зображення за допомогою кліше. Тиснення поділяється на два види гаряче та холодне. Також технологія тиснення має декілька підвидів: блінтове (безбарвне), конгревне та тиснення з використанням фольги. В основному таким способом наносять зображення на предмети з м’якою поверхнею, наприклад: щоденники, записники, гаманці, обкладинки для документів, вироби зі штучної чи натуральної шкіри. Використовуючи безбарвний (блінтовий, ще його називають сліпий метод тиснення) метод тиснення зображення стає трохи темніше за колір виробу. Його використовують коли потрібно зробити відбиток з гладкою структурою. Даний вид тиснення може бути нанесений як холодним так і гарячим способом. При тисненні із використанням фольги можна створити складні та різні за кольором малюнки. Даний метод можливо нанести лише при впливі високої температури. Конгревне тиснення здійснюється як гарячим так і холодним методом. Даний метод тиснення використовують для нанесення лише на тонкій, натуральній шкірі. Зображення наноситься за допомогою пресування. Завдяки такому варіанту нанесення можна створити неповторний дизайн виробу. 
Варто зазначити, що поєднувати, при створенні одного зображення, два види фольги чи два методи нанесення (наприклад блінтове та із застосуванням фольги) неможливо. 
Під час тиснення відбувається зміна текстури матеріалу виробу, цим самим роблячи його довговічним. Зображення нанесене способом тиснення не стирається, не тріскається та стійке до механічного впливу. 
Завдяки методу нанесення зображення тисненню звичайні речі набувають особливого, неповторного вигляду.

 

 


 

×


 

×


 

×


 

×
×
×
×