Google Translate

    Технологія нанесення зображення Уф-друк це унікальна, сучасна технологія яка дозволяє нанести зображення на будь-який предмет та поверхню. УФ-принтери можуть наносити зображення на скло, дерево, ПВХ, метал, кераміку, акрил, ПЕТ тару та багато інших видів поверхонь. Але вважати цю технологію універсальною помилково. Враховуючи, що це відносно нова технологія, на деяких матеріалах потрібна проба та підбір праймера. Є два види УФ-друку: прямий-нанесення зображення на пласку поверхню, та круговий-нанесення зображення на предмети циліндричної форми( наприклад термогорнятко, термос, пляшка для води).
     Нанесення здійснюється за допомогою спеціальних чорнил, які затвердівають при певній, невисокій температурі, під дією ультрафіолету. Чорнила повністю безпечні, тому вироби із зображеннями, які нанесені цим способом, відповідають усім санітарним нормам. Весь процес займає лічені хвилини. Використовуючи дану технологію отримуємо продукцію з чіткими, виразними, реалістичними зображеннями. Технологія дає можливість досягти високої передачі кольорів та усіх деталей малюнка. Чорнила нанесені в такий спосіб стійкі до фізичного та хімічного впливу, вони не вицвітають та не розчиняються у воді, стійкі до вигорання, перепадів температури. Друк здійснюється за допомогою спеціального принтера. Перед нанесенням основу потрібно знежирити та обов’язково  очистити від пилу.
    Застосовують УФ-друк в багатьох галузях. Найбільш поширені сфери застосування це виготовлення рекламної продукції, художні роботи зі скла, виробництво зовнішньої та внутрішньої реклами, брендування різних видів сувенірної продукції, виготовлення пакування. З появою технології ультрафіолетового друк виготовлення рекламної продукції стало в рази швидшим, якіснішим та доступнішим. 

 

 

 


 

×


 

×


 

×


 

×
×
×
×